Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Velké šatní skříně z masivu Drewmax

Hodně věcí = hodně úložného prostoru. Jasná rovnice, s jejímž řešením vám velmi rádi pomůžeme. Máme pro vás velké, opravdu velké, šatní skříně. S poličkami na trička, svetry a kalhoty, závěsnou tyčí na košile, šaty a halenky, zásuvkami na ponožky, doplňky i spodní prádlo. Určitě v nich najdete i místo na sezónní oděvy či kabáty. Skříně z naší nabídky jsou výhradně z masivu, který vám bude sloužit dlouhé roky.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Šatní skříň SF100 masiv

 • od 19 796 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Šaty dělají člověka. A tak není divu, že má člověk spoustu oblečení, které je potřeba někam uložit. Přehled o celém vašem šatníku vám pomůže udržet ta správná šatní skříň, ve které by neměly chybět police, závěsná tyč i zásuvky. Plusové body jsou potom za zrcadlo. Právě jsme vám popsali báječnou šatní skříň SF100 z masivního dřeva, která vše jmenované splňuje. K tomu dobře vypadá, je stabilní a voní dřevem

Doprava zdarma

Šatní skříň SF101 masiv

 • od 19 286 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vybrat oblečení, v kterém půjdete ven, někdy není úplně snadné. Ať už míříte na první rande, důležitý pohovor, nákup nebo jen drink s přáteli, chcete se cítit dobře. A k tomu přispívá i to, co máte na sobě. O celý váš šatník i to, abyste v něm měli přehled, se postará prostorná šatní skříň SF101 z masivního dřeva. Disponuje šatní tyčí, policemi i zásuvkami

Doprava zdarma

Šatní skříň SF105 masiv, věšák/police

 • od 15 991 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Úložného prostoru není nikdy dost, především na oblečení. Tahle prostorná šatní skříň z masivu, která nabízí poličky i místo, kam pověsíte vaše kousky oděvu na ramínkách, pohodlně pojmou celou vaši garderobu (nebo aspoň její většinu). Stabilní skříň z voňavého dřeva se hodí do každé domácnosti, navíc si na našem eshopu můžete vybrat barvu, která se líbí právě vám. 

Šatní skříň SF106 masiv

 • od 17 436 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Ať už máte věci srovnané do komínků nebo spíš do skříně nastrkané halabala, nabídne vám šatní skříň SF106 dostatek prostoru na pořádek i chaos. Oboje můžete zavřít za dvířka skříně, aby se na věci neprášilo. Skříň je vyrobená z masivního dřeva, které nábytku dodává krásnou strukturu. Barvu borovicového dřeva můžete zachovat nebo si vybrat z několika možností moření. 

Doprava zdarma

Šatní skříň SF120 masiv

 • od 27 187 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Šatní skříň z masivu rozdělená do tří částí, navíc vybavená zásuvkami ve spodní části, je prakticky řešená - přesně tak, aby nabídla místo všem věcem, které do ní budete chtít uložit. Přední strana je navíc vybavená zrcadlem, v němž budete moci svůj outfit vždy před odchodem zkontrolovat. Hledáte-li prostornou šatní skříň z kvalitního materiálu, jste u nás správně.

Doprava zdarma Top

Šatní skříň SF121 masiv

 • od 19 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

K uklizené ložnici patří i skříň. Je užitečná v tom, že za svými dveřmi skryje všechno vaše oblečení. Je úplně jedno, jestli je ve skříni chaos, protože neradi věci rovnáte, nebo naopak. V uzavřené skříni to totiž není vidět! Šatní skříň SF121 masiv je rozdělena na sekci s šatní tyči a poličkami. Ve spodní části jsou i zásuvky k uložení menších věcí. 

Doprava zdarma

Šatní skříň SF129 masiv

 • od 24 383 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Spousta věcí, málo místa? Řešíte-li podobný problém, máme pro vás skvělé řešení - šatní skříň, do které se vejdou všechny vaše svršky a navíc budete mít o všem přehled díky praktickým zásuvkám, poličkám i místu k pověšení ramínek.

Doprava zdarma

Šatní skříň SF130 masiv

 • od 25 063 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Šatní skříň SF130 masiv nabízí variabilní prostor k uložení veškerého vašeho oblečení, doplňků i spodního prádla. Praktické zásuvky, tyč k zavěšení ramínek i poličky, kam můžete uložit vaše košile, trička, ponožky i džíny. Skříň je vybavena zrcadlem, ve kterém můžete zkontrolovat každý svůj outfit. Atraktivní dřevěné provedení vnese do vaší ložnice kousek přírody a krásně ji rozjasní. Skříň vám v případě zájmu namoříme na přání.

Doprava zdarma

Šatní skříň SF301 masiv dub

 • 47 489 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Šatní skříň SF301 masiv dub

Doprava zdarma

Šatní skříň SF302 masiv dub

 • 60 151 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Ať už vybavujete celý nový domov nebo jen chcete vyměnit staré kousky za nové, s luxusní šatní skříní SF302 masiv dub nešlápnete vedle. Je vyrobena z masivního dubu, který skříni zajišťuje požadovanou stabilitu. Ve skříni naleznete police i šatní tyč na věci, které máte raději na ramínkách. Vyberte si navíc odstín, ve kterém bude právě vaše skříň!

Doprava zdarma

Šatní skříň SF351 masiv dub

 • 43 351 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Šatní skříň SF351 masiv dub

Doprava zdarmaJsou velké, ale třeba vám nebudou stačit

Do každé ložnice patří skříň, čím větší, tím lepšíJsou věci hezké a věci užitečné. Když se obojí spojí v jedno, je to úplně nejlepší. U nás najdete šatní skříně, které nejen dobře vypadají, ale jsou velkými pomocníky. Především jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo co nejvíce věcí. To rozhodně není vlastnost k zahození, zejména u nábytku.

A co víc. Pokud si budete přát, můžeme vám vaši novou skříň také na objednávku namořit do požadované barvy.

Jestliže vám to nebude stále dost, máme na mysli úložný prostor, můžete váš interiér doplnit i dalším nábytkem z naší nabídky. Máme kousky, které k sobě perfektně ladí. Třeba naše komody z masivu skvěle doplňují naše šatní skříně, s kterými vytvoří komplet pro uložení oblečení nebo ložního prádla.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky