Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Zdravotní, anatomické polštáře Drewmax

Jsou jiné než klasické polštáře. Podle těch, kteří je vyzkoušeli, mnohem lepší. Anatomické polštáře z paměťové pěny totiž poskytují dokonalou oporu vaší krční páteři, ať už spíte v jakékoli poloze. Díky tomu se vám bude spát jako v bavlnce. Ráno se budete probouzet perfektně odpočatí a bolest zad bude minulostí. Anatomicky tvarovaný polštář poskytuje opravdu kvalitní odpočinek. Z naší nabídky můžete vybírat z několika druhů zdravotních polštářů, u nichž si navíc můžete vždy zvolit ten pravý potah právě pro vás, například z kašmíru, hedvábí, aloe vera a dalších. Velkým plusem polštářů z paměťové pěny je, že jsou antialergické. Není tak nad čím váhat, nemyslíte?


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Polštář MO177 na zahradní houpačku

  • od 1 188 Kč

Dostupnost 2-6 týdnů

Polštář MO177 na zahradní houpačku

Polštář MO178 na zahradní houpačku

  • od 1 616 Kč

Dostupnost 2-6 týdnů

Polštář MO178 na zahradní houpačkuS tímhle polštářem klidně až do vesmíru!

Paměťovou pěnu vyvinuli vědci pro astronauty NASA.

Nemusíte být kosmonaut, abyste si mohli dopřát kvalitní odpočinek a uniknout veškerému "tlaku", který na vás padá kupříkladu v práci. O čem to mluvíme? Představte si, že paměťovou pěnu vyvinuli v 70. letech američtí vědci pro potřeby NASA, konkrétně pro své astronauty, na jejichž těla je vyvíjen při vzletech do vesmíru obrovský tlak. Ten působí na jejich záda a páteř. Polštáře z paměťové, nebo také viskoelastické či líné pěny, astronautům značně ulevily.

Následně se materiál začal využívat také na výrobu matrací pro pacienty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko. V roce 2000 byla konečně uvolněna licence na výrobu paměťové pěny a výrobky se dostaly na běžný trh.

Líná pěna, z které se vyrábí polštáře i matrace, je charakterizována strukturou otevřených buněk. Její vlastnosti se proměňují na základě teploty - a to tak, že paměťová pěna pod vlivem lidského tepla měkne a přizpůsobuje se tvaru lidského těla.

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky