Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Matrace do postýlky 60x120 cm Kolo

Copak naše záda, ta už něco zažila. Noci, kdy jsme usnuli na gauči, přespali ve stanu či na kanapi na chalupě, možná i na zemi u přátel v garsonce... Tělíčka našich nejmenších však potřebují úplně jinou péči. Dopřejte jim to nejlepší, aby do života vstoupili vzpřímeně, se zdravými zády a spokojeně prospali co nejdříve od narození celou noc (to se bude hodit především vám). Samozřejmě i vy byste měli spát komfortně, podívejte se do naší nabídky matrací, a vyberte si kvalitní matrace pro celou rodinu!


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Matrace Amelka 60x120cm

  • od 5 714 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Matrace Amelka 60x120cmPro naše nejmenší, vždy jen to nejlepší

Spánek dětí je důležitý. Jsou vlastnosti matrací, na které možná tolik nedbáte, pokud vybíráte matraci pro sebe. To by ale nemělo platit ve chvíli, kdy vybíráte matraci pro nového člena vaší rodiny. Záda a vůbec celé tělíčko vašeho miminka potřebují dokonalou oporu, kterou mu zajistíte zdravý start do života.

Matrace do dětské postýlky by neměla být měkká, naopak spíše tvrdší, ale zase ne moc tvrdá. Měla by být vyrobena z prodyšných materiálů, aby dobře odvětrávala. Ideální je laťkový rošt, díky kterému bude matrace vašeho miminka "dýchat" a nebudou se v ní množit roztoči a bakterie. 

Dobrou vlastností každé matrace pro malé děti je snímatelný potah na zip, který lze prát v pračce. Nehody se prostě stávají.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky