Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Policové botníky Drewmax

"Hlavně rychle najít ty boty. Jinak nestihnu autobus." Kolikrát se vám už stalo, že jste někam přišli pozdě? Jednou, dvakrát, pravidelně? A jak by vám pomohlo, když byste mohli jen sáhnout do police, vyndat boty a jít. Žádné prohrabávání ve skříni, nebo dokonce v krabicích. Žádný chaos a boj s nepořádkem. Policové botníky do malé předsíně jsou přesně to pravé ořechové, co potřebujete. A police můžete využít i na další nezbytnosti - na všechny, které se hodí v místě posledních úprav vašeho zevnějšku.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Botník SB130 masiv

  • od 1 813 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Právě teď jste jen krůček od toho, abyste v předsíni dokázali udržet pořádek. Boty přeci patří do botníku! Policový botník SB130 z masivního dřeva je praktický pomocník. Když se celá rodina naučí, že by si své boty po příchodu domů měla uklízet, a vy budete mít třeba právě tenhle botník, máte vyhráno!Policové botníky do malé předsíněVše má své místo

Policové botníky už byste měli. Abyste ale i příště vyráželi v klidu a včas, je důležité mít po ruce nejen boty. Všechno musí mít své místo. Představte si proto všechno, co vy konkrétně potřebujete mít v předsíni.

Je to hřeben? Tužka a papír? Kartáč na boty? Kalendář? Jsou to fotky vašich dětí, hodiny nebo klíče na pověšené na háčku? Jak je libo!

Přizpůsobte předsíň svým potřebám. A nezapomínejte ani na potřeby celé své rodiny. I svému manželovi, příteli, ženě, dětem, psovi... dopřejte vše, co potřebují.

Úložných prostor není v předsíni nikdy dost. Stojan na šaty, skříně, koše, věšáky a háčky, to se hodí. A budete-li mít vše pěkně po ruce, připravené a uspořádané, předsíň bude vypadat uklizeně a vy si usnadníte odchody i příchody. Tak jděte na to! Plánujte a dejte vaší předsíni řád.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky