Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěná loukoťová kola od vozu Drewmax

Pryč jsou doby, kdy se dřevěná loukoťová kola používala čistě účelově. S novou dobou se kola stala neodmyslitelnou součástí nabídky zahradních dekorací. Loukoťová kola z našeho e-shopu jsou vyrobena z masivní borovice. Toto dřevo se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností. Vybírejte kola různých průměrů i dekorů - přesně taková, která se budou hodit k doladění atmosféry na vaší zahradě. Loukoťová kola jsou stylovou dekorací zahrad všech velikostí a stylů, pořiďte si ji i vy.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěné kolo GD331

  • od 198 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěné kolo GD331

Dřevěné kolo GD332

  • od 387 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Venkovský styl frčí. Dřevěné kolo je tou pravou dekorací na vaši zahradu a ještě lépe vynikne u vás na chalupě. Vyrábíme ho z kvalitního dřeva, takže vám nějaký ten pátek vydrží, i když ho dáte ven. Pořiďte si stylovou dekoraci za příznivou cenu ještě dnes!Výprodej

Dřevěné kolo GD333

  • od 456 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěné kolo GD333

Dřevěné kolo GD334

  • od 516 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěné kolo GD334

Dřevěné kolo GD335

  • od 1 161 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěné kolo GD335 můžete zavěsit na zeď vaší chalupy nebo umístit kamkoli do zahrádky. Kolo z masivní borovice poslouží jako vkusná dekorace, vašeho letního či víkendového sídla, ale pokud máte tenhle styl opravdu rádi, najde své místo i na zahradě rodinného domu!Loukoťová kola jsou stylovou ozdobou každé zahrady

Zahrada je místo pro aktivní i pasivní odpočinek. Trávíme na ní čas téměř v každém ročním období. Po práci nám skvěle pomůže zregenerovat hlavu a o víkendu si tam užíváme volné chvilky s rodinou či přáteli. Když se na zahradě chce člověk cítit dobře, musí si to tam také náležitě vyzdobit. Dotvořte si prostředí ve své zahradě pomocí dřevěných loukoťových kol, které jsou stylové a doplní vaši zahradu o tradiční dekoraci.

Loukoťová kola lze pověsit na stěnu, položit do trávy nebo jednoduše jen opřít o zeď. Vyjímají se zkrátka všude. Udělejte si radost a pořiďte si tuto neobvykle milou dekoraci do vaší zahrady. Kola jsou vkusná a zaručeně upoutají pozornost každé návštěvy. Vždyť není lepšího pocitu, než když vám přátelé pochválí dokonale vyzdobenou zahradu. Pokud vám už loukoťová kola zahradu zdobí, další skvělou dekorací jsou dřevěná vědra. Ta můžete využít také jako obaly na květiny. 

© 2019, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky